Shkarkuan trajnerin për mungesë rezultatesh

Futboll

Shkarkuan trajnerin për mungesë rezultatesh

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:08
Paulo Fonseka

Shkarkuan trajnerin për mungesë rezultatesh, klubi francez prezanton në krye të skuadrës ish-teknikun e Romës

Ish-trajneri i Romës, Paulo Fonseka është zyrtarisht tekniku i skuadrës së Lilës në Francë.

Kampionët e sezonit të kaluar nuk arritën dot që të shkëlqenin dhe një herë këtë sezon dhe u detyruan të shkarkonin Xhoklin Gurvenec.

Tani Lila do të kërkojë dhe një herë të ringrihet këtë sezon, me Fonsekën që është gati të marrë drejtimin e skuadrës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat