Skënderbeu shmang dënimin nga FIFA!

Futboll

Skënderbeu shmang dënimin nga FIFA!

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 11:49
Dejvi Bregu

Skënderbeu shmang dënimin nga FIFA!

Skënderbeu ka shpëtuar nga bllokimi i merkatos. Korccarët kishin një gjyq të humbur me Dejvi Bregun dhe duhet ta paguanin.

“Panorama Sport” shkruan për një shifër prej 35 mijë eurosh që i detyroheshin sulmuesit vlonjat.

I njëjti burim raporton se Skënderbeu e ka shlyer vlonjatin, falë të ardhurave të arkëtuara nga shitja e Uerdi Marës te Ankara Keçiorengucu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat