La gruan pak javë më parë, zbulohet e dashura e re

Futboll

La gruan pak javë më parë, zbulohet e dashura e re

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 12:52
Nagelsman

Trajneri i Bayernit, Julian Nagelsman ka nisur një histori të re dashurie, pasi pak javë më parë u nda nga gruaja e tij Verena.

E dashura e re e 34-vjeçarit është gazetarja e “Bild” Lena Wurzenberger, 30 vjeçe, e cila ka raportuar më parë për klubin e Bayern Munich. Çifti mësohet se kanë që të hënë që po pushojnë së bashku në Ibiza.

Në një situatë të tillë “Bild” raporton se që nga  sot Lena Wurzenberger nuk do të raportojë më për klubin e Bayern.

Image

Lajmi i ndarjes së Nagelsmann nga gruaja e tij, me të cilën ka dy fëmijë, u bë public më 3 qershor, ndërsa çifti i jep fundit marrëdhënies së tyre pas plot 15 vitesh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat