40 milionë euro për talentin e Portos

Futboll

40 milionë euro për talentin e Portos

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 13:00
Vitinha

40 milionë euro për talentin e Portos, gati të kalojë vizitat mjekësore

PSG nuk humb kohë. Kampionët e Francës kanë arritur marrëveshjen për mesfushorin e Portos, Vitinha.

Ata do të paguajnë klauzolën e lirimit, 40 milionë euro, për 22-vjeçarin.

Sot Vitinha ka programuar edhe pjesën e parë të vizitave mjekësore dhe më pas do të vijë zyrtarizimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat