Ja sa bileta janë shitur brenda 24 orëve për ndeshjen Ballkani – Zalgiris

Futboll

Ja sa bileta janë shitur brenda 24 orëve për ndeshjen Ballkani – Zalgiris

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 22:55
Ilustrim

Ballkani e zhvillon më 5 korrik ndeshjen e parë ndaj Zalgiris si vendas, në kuadër të raundit të parë në Ligën e Kampionëve. 

Dje (e mërkurë) filloi edhe shitja e biletave për ndeshjen tejet të rëndësishme, e cila zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Olle. Kur kanë kaluar tashmë 24 orë që kur filloi shitja e biletave, në total janë shitur 1738 sosh deri në tani.

Kujtojmë se ishte paraparë që shitja e biletave të fillonte të martën, megjithatë pritej një interesim më i madh për ta ndjekur këtë ndeshje të rëndësishme në “Fadil Vokrri”.

Të gjithë të interesuarit për ta shikuar ndeshjen e kampionëve të Superligës së Kosovës, me lehtësi munden të pajisen përmes platformës online.

Çmimet e biletave fillojnë nga 3 euro në veri dhe jug, e deri më 20 euro në tribunën VIP..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat