Manaj largohet nga Barcelona dhe transferohet në Madrid!

Futboll

Manaj largohet nga Barcelona dhe transferohet në Madrid!

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 00:11
Manaj

Manaj largohet nga Barcelona dhe transferohet në Madrid!

E ardhmja e Rei Manajt te Barcelona është e gjitha ende për t’u vendosur, ku për sulmuesin e Kombëtares në orët e fundit ka dalë një tjetër pretendent në skenë që është skuadra e Getafes.

Sipas raportimeve nga e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”, Getafe ka kontaktuar me Barcelonën për t’i kërkuar informacione për mundësinë e transferimit të sulmuesit në Madrid, me përgjigjen e katalanasve që duket se ka qenë pozitive.

Për Manajn ky do të ishte një transferim brenda La Ligës, ku ende mbeten për t’u zbardhur detajet e marrëveshjes dhe nëse ky transferim do të jetë përfundimtar, apo një tjetër huazim për 25-vjeçarin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat