Dy skuadra të interesuara për Harry Wingsin

Futboll

Dy skuadra të interesuara për Harry Wingsin

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 19:58
Harry Wings.

Dy skuadra kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Tottenhamit, Harry Wings.

Janë pikërisht Evertoni dhe Southamptoni që dëshirojnë ta kenë anglezin në skuadër.

“The Saints” aktualisht po i prijnë garës për lojtarin i cili nuk do të vijojë qëndrimin e tij te Spurs.

Kontrata e 26-vjeçarit skadon në verën e vitit 2024, por ky detaj nuk po paraqet problem për skuadrat e interesuara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat