Tottenham arrin marrëveshje me mbrojtësin e Barçës

Futboll

Tottenham arrin marrëveshje me mbrojtësin e Barçës

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 00:47
Clement Lenglet. 

Tottenham Hotspur ka arritur marrëveshje me Barcelonën për transferimin e Clement Lenglet. 

Lojtari shumë shpejt pritet të jetë prurja më e re e Spurs.

Tottenham dhe Barcelona janë ende në kontakt të drejtpërdrejtë për të zgjidhur detajet përfundimtare të marrëveshjes së huazimit, vijnë çështjet e tjera që lidhen me procedurën para zyrtarizimit.

Ky pritet një nga goditjet e mëdha të Spurs të cilat po bëjnë merkato të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat