Nuk llogarisin në shërbimet e brazilianit

Futboll

Nuk llogarisin në shërbimet e brazilianit

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 11:34
Neymar

Asi brazilian Neymar raportohet së ka irrituar PSG-n.

Sipas medieve të huaja, braziliani ka aktivizuar opsionin për të vazhduar kontratën me PSG deri në vitin 2027.

Ish-ylli i Barcelonës e bëri këtë më 1 korrik, pavarësisht zërave se PSG dëshiron  ta shesë atë gjatë kësaj verë.

Ditëve të fundit është raportuar së kampionët e Francës nuk llogarisin në shërbimet e brazilianit për sezonin e ardhshëm, por sulmuesi nuk dëshiron të largohet nga Parisi, dhe kjo gjë thuhet së do t’i krijon probleme të mëdha klubit nga ‘Parku i Princave’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat