Lajm i keq për kampionin e Kosovës 

Futboll

Lajm i keq për kampionin e Kosovës 

Nga: K. G. Më: 2 korrik 2022 Në ora: 14:35
Rustem Hoxha

Kampioni i Kosovës, Ballkani i Therandës, po ballafaqohet edhe me telashe.

Futbollisti Rustem Hoxha lëndohet në një ndeshej miqësore dhe do të mungojë për një kohë në petkun e Ballkanit.

“Lojtari ynë, Rustem Hoxha, pësoi lëndim në ndeshjen miqësore kundër Shkupit e fatkeqësisht pas ekzaminimeve në Shqipëri, rezultatet treguan qe e ka këputur ligamentin e gjurit.

Teksa sot ka përfunduar me sukses operimin .

Ky lëndim do ta lërë jashtë fushës disa muaj.

Ne i dëshirojmë shërim të shpejtë e të lehtë, dhe kthim sa më të shpejtë në fushat e gjelbërta”, njofton FC Ballkani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat