Galliani hidhet në sulm për sulmuesin e Napolit

Futboll

Galliani hidhet në sulm për sulmuesin e Napolit

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 16:28
Galliani hidhet në sulm për sulmuesin e Napolit

Galliani hidhet në sulm për sulmuesin e Napolit!

Në rast se Andrea Pinamonti do të zbulonte dëshirën për të veshur fanellën e Atalantës dhe jop atë të Monzës, Galliani dhe Berlusconi do t’i kthenin papritmas synimet e tyre dreejt Andrea Petagna.

Synimi është që sulmuesi të futet sa më shpejt në oborrin e Stroppa-s, në mënyrë që të mund të futet shpejt në skemat e trajnerit.

Ndërkohë, Antonio Candreva, i cili duhet të mbërrijë në Monza me formulën e huazimit me detyrim shlyerje, njoftimi do të jepet xnë fillimi të javës së ardhshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat