Breshia bën njoftim zyrtar për Emanuele Ndojin!

Futboll

Breshia bën njoftim zyrtar për Emanuele Ndojin!

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 16:57
Emanuele Ndoji

Breshia bën njoftim zyrtar për Emanuele Ndojin!

Breshia ka zyrtarizuar rikthimin e Emanuele Ndojit në skuadër pas përfundimit të huazimit te skuadra e Kosencës.

Klubi italian i mbyll kështu derën një transferimi të mundshëm të 25-vjeçarit te Tirana, me klubin kryeqytetas që kishte shfaqur interes për mesfushorin.

Breshia e ka bërë publik lajmin për tifozët me anë të një postimi në “Instagram” ku i uron fat Ndojit në këtë rikthim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat