Arsenali ka gati një tjetër goditje

Futboll

Arsenali ka gati një tjetër goditje

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 21:21
Arsenali ka gati një tjetër goditje

Arsenali ka gati një tjetër goditje!

Arsenali, pas Gabriel Jesus dhe Fabio Viera, mund të mbyllë një tjetër goditje së shpejti.

Topçinjtë kanë gjetur një marrëveshje verbale për mesfushorin belg Youri Tielemans, me vlerë rreth 25 milionë paund nga Leicester.

Ende nuk ka një marrëveshje me Dhelprat, por në Londrën Veriore ata kanë besim se do të mund ta gjejnë shpejt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat