Ish-legjenda e Liverpoolit “kryqëzon” Ronaldon

Futboll

Ish-legjenda e Liverpoolit “kryqëzon” Ronaldon

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 23:33
Ilustrim

Pas raportimeve të kësaj të shtune se Cristiano Ronaldo ka kërkuar largimin nga Manchester United, kanë shpërthyer edhe reagimet e para.

Më të fortin, që “shigjeton” drejtpërdrejt “yllin” portugez, e bën ish-futbollisti i Liverpoolit, Jamie Carragher:

“Ai bëri pikërisht atë që mendoja se do të bënte, të shënonte gola, por duke e përkeqësuar skuadrën.

Kërkesa për t’u larguar e hedh poshtë pretendimin e tij se e refuzoi Manchester City-n për shkak të dashurisë së tij për Manchester United”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat