Bayerni humb një lojtar të rëndësishëm?

Futboll

Bayerni humb një lojtar të rëndësishëm?

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 13:07
Gnabry

Bayern Munich mund të mbetet pa një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadër.

Sipas “The Sun” Manchester United dhe Manchester City po ‘luftojnë’ për transferimin e Serge Gnabry të ‘bavarezëve’.

Kontrata e Gnabryt me kampionët e Gjermanisë përfundon verën e ardhshme, por duket së ‘divorci’ mes lojtarit dhe skuadrës nga ‘Alianz Arena’, do të ndodh gjatë kësaj verë.

‘Djajtë e Kuq’ dhe ‘Qytetarët’ po bëjnë garë të nxehtë për Gnabry-n, kartoni i të cilit sipas  Transfermarkt vlen 65 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat