Ky është braziliani i cili mund ta zëvendësojë!

Futboll

Ky është braziliani i cili mund ta zëvendësojë!

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 15:16
Antony

Ky është braziliani i cili mund ta zëvendësojë!

Në shtëpinë e Manchester United shpërtheu rasti i Cristiano Ronaldos, me portugezin që ka kërkuar shitjen për të luajtur në Champions League.

Siç raportohet nga Sunday Mirror, “Djajtë e Kuq” kanë identifikuar tashmë zëvendësimin e mundshëm nëse shitet numri 7.

Erik ten Hag pyeti brazilianin Antony të Ajax-it, një lojtar që trajneri e njeh shumë mirë që kur e stërviti në Holandë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat