Barcelona ia ka caktuar çmimin

Futboll

Barcelona ia ka caktuar çmimin

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 16:48
Manaj

Rey Manaj pritet që së shpejti të bëhet me skuadër të re.

“Marca” ka raportuar këtë të diel se për sulmuesin shqiptar interesim ka shfaqur Getafe.

Madje, sipas gazetës spanjolle, Barcelona dhe Getafe janë në bisedime për Manajn.

Derisa bisedimet mes klubeve po vazhdojnë, nuk duket ende afër një marrëveshje e mundshme, pasi për futbollistin nga Lushnja thuhet se në garë janë edhe disa klube tjera.

Barcelona kërkon 2 milionë euro për shitjen e 25-vjeçarit.

Rey Manajn me katalunasit ka kontratë të vlefshme deri më 30 qershor 2023.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat