Sa milionë euro kërkon Barcelona për shqiptarin?

Futboll

Sa milionë euro kërkon Barcelona për shqiptarin?

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 22:48
Rei Manaj

Sa milionë euro kërkon Barcelona për shqiptarin?

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, është në listën e dëshirave të Getafes, që është duke bërë çdo përpjekje për ta pasur shqiptarin në skuadër.

Nga raportimet e fundit që vijnë nga Spanja bëhet me dije se klubi madrilen ka nisur bisedimet me Barcelonën, teksa katalanasit i ka vënë edhe çmimin sulmuesit të Shqipërisë.

Për Manajn Barcelona kërkon 2 milionë euro teksa mbetet të shihet nëse Getafe është në gjendje ta ofrojë këtë shifër. 

Vlen të theksohet fakti se Manaj së fundmi ishte pjesë e Specias në Serinë A, ku luajti 30 ndeshje dhe shënoi 5 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat