Galtier trajneri i ri i PSG-së

Futboll

Galtier trajneri i ri i PSG-së

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 14:48
Galtier trajneri i ri i PSG-së

Pak çaste më parë, PSG zyrtarizoi largimin e Mauricio Pochettino.

Tashmë, klubi francez ka zyrtarizuar direktë trajnerin e tyre më të ri, Christophe Galtier. Kontrata e tij do të jetë deri më 30 qershor 2024.

Ai gjithashtu dha edhe një konferencë për shtyp, ku preku edhe temën e Neymar.

“Ai është një lojtar i klasit të lartë botëror, do të doja ta kisha në ekipin tim".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat