​Tare kapet duke u fjalosur me Lotiton në prezantimin e fanellave të reja të Lazios

Futboll

​Tare kapet duke u fjalosur me Lotiton në prezantimin e fanellave të reja të Lazios

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 15:05
Tare dhe Lotiton

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito dhe drejtori Igli Tare u fotografuan derisa kishin një diskutim të nxehtë gjatë prezantimit të fanellave të reja të skuadrës për sezonin 2022/23.

“Biancocelestët” shpalosën fanellat e tyre në Piazza del Popolo përpara 100 tifozëve.

Mirëpo, mbrëmja u prish për Lazion pas imazheve që u shfaqën në rrjetet sociale ku Lotito dhe Tare u kapën duke u fjalosur ndërmjet vete edhe pse në ceremoni erdhën ndaras nga njëri-tjetri

Ndryshe, Tare ka edhe një vit kontratë me klubin romak dhe tash e disa muaj është raportuar se marrdhënja e tij me presidentin nuk është e mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat