Ten Hag merr dhuratën e parë

Futboll

Ten Hag merr dhuratën e parë

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 15:55
Ten Hag merr dhuratën e parë

Ten Hag merr dhuratën e parë, zyrtarizohet talenti holandez!    

Tashmë është zyrtare dhe drejtuesit e Manchester United i kanë bërë dhuratën e parë teknikut Ten Hag.

22-vjeçari  është konfirmuar nga vet klubi në një postim në rrjetet sociale. Mbrojtësi i krahut të majtë është blerë nga Feyenord për 17 milionë euro duke llogaritur edhe bonueset.

Malacia është aktivizuar në 199 ndeshje me klubin holandez dhe ka shënuar 7 gola e ka dhuruar 12 asistime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat