Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit

Futboll

Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 16:32
Vazquez

Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit!

Mbrojtësi i Real Madridit, Lucas Vazquez, ka zbuluar sekretin e suksesit të trajnerit të skuadrës, Carlo Ancelotti.

“Për ta thënë thjesht, sekreti i tij është se ai është një djalë i mirë me një zemër shumë të mirë. Ky është sekreti i tij më i madh”, ka thënë Vasquez për AS.com.

Real Madridi, i drejtuar nga një specialist 63-vjeçar, fitoi kampionatin spanjoll dhe Ligën e Kampionëve në sezonin 2021/22.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat