Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Futboll

Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 12:07
Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen e Ligës së Konferencës!

Visar Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen e Ligës së Konferencës, njofton FFK.

Gjyqtari ndërkombëtar nga Kosova, Visar Kastrati është caktuar nga UEFA në ndeshjen e raundit të parë kualifikues të Ligës së Konferencës ndërmjet skuadrës Fola nga Luksemburgu dhe Tre Fiori nga San Marino.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Emile Mayrisch” në Esch-sur-Alzette të Luksemburgut, më 7 korrik në orën 20:00. Kastrati do të ndihmohet nga asistentët Besnik Morina dhe Lumturije Muhadri dhe nga gjyqtari i katërt Mentor Ajeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat