Ylli Aga për Orges Shehin: Sot bën debutimin si trajner

Futboll

Ylli Aga për Orges Shehin: Sot bën debutimin si trajner

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 13:44
Ylli Aga për Orges Shehin: Sot bën debutimin si trajner

Tirana e Orges Shehit do të masë forcën kundër Dudelange në mbrëmjen e sotme.

Bardheblutë do të përballen në turin e parë të Champions League. Ndërkohë gazetari sportiv që ka shkuar në Luksemburg, Ylli Aga, i uron fat trajnerit të kryeqytetasve.

“Orges Shehi! Si futbollist mban rekordin për ndeshje të luajtura në Kupat e Europës, 46!

Si trajner, sonte bën debutimin! I uroj shumë fat dhe suksese Shehit dhe nëpërmjet tij, Tiranës dhe të gjitha ekipeve shqiptare në garat europiane!”, shkruan Aga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat