Agjenti i Bremer zbarkon në Milano

Futboll

Agjenti i Bremer zbarkon në Milano

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 16:03
Agjenti i Bremer zbarkon në Milano

Agjenti i Bremer zbarkon në Milano, mbrojtësi brazilian shumë pranë Interit!    

Gleison Bremer është shumë afër transferimit tek Inter.

Sipas “FCInterNews”, braziliani shumë shpejt mund të bëhet një zikaltër, pasi në orët e ardhshme pritet të këtë një takim mes palëve për të vendosur pikat mbi “i”.

Simone Inzaghi mezi pret që mbrojtësi i Torinos të jetë nën urdhrat e tij dhe për këtë takimet mes palëve janë përshpejtuar, teksa njëri nga agjentët e lojtarit ka zbarkuar në Lombardi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat