Çfarë po ndodh me Ronaldon?

Futboll

Çfarë po ndodh me Ronaldon?

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 19:34
Ronaldo

Cristiano Ronaldo ende nuk është paraqitur te Manchester United.

Për të tretën ditë radhazi, sulmuesi humbet stërvitjen parasezonale të ekipit, sipas korrespondentit të Goal në Manchester United, James Robson.

Klubi ende nuk e di nëse portugezi planifikon t’i bashkohet ekipit për një udhëtim në Azi dhe Australi për turin parasezonal, i cili fillon më 12 korrik.

37-vjeçari kishte kërkuar më parë nga Manchester United që ta shiste nëse do të bëhej një ofertë e mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat