Rrahmani i rikthehet stërvitjeve!

Futboll

Rrahmani i rikthehet stërvitjeve!

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 19:38
Rrahmani

Amir Rrahmani ka vizituar klubin e Ramiz Sadikut, ku edhe ka shfrytëzuar mundësinë që të stërvitet. 

Kujtojmë se mbrojtësi i Napolit ishte produkt i skuadrës nga kryqyteti dhe shpeshherë e viziton klubin ku u zhvillua si futbollist.

Njoftimi i plotë nga KF Ramiz Sadiku: 

Amir Rrahmani , i rikthehet stërvitjeve në KF Ramiz Sadiku!

Sot KF Ramiz Sadikun e vizitoj Kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani ku u takua me futbollistët e rinjë të Shkollës së Futbollit si dhe stërviti individualisht në fushën ku ishte vet futbollist i ri e deri në Ekipën e parë.

KF Ramiz Sadiku, Klubi i shumë yjeve...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat