Mourinho dëshiron që Juventus të përfshijë mesfushorin...

Futboll

Mourinho dëshiron që Juventus të përfshijë mesfushorin...

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 20:22
Mourinho

Trajneri i Romës, Jose Mourinho, shpreson të shtojë mesfushorin e Juventusit, Arthur Melo në skuadrën e tij.

Është Juventusi që konsiderohet i vetmi pretendent serioz për Nicolo Zaniolo, i cili tashmë ka rënë dakord për kushtet personale të kontratës me Torino.

Trajneri i Romakëve, Jose Mourinho, dëshiron të përfitojë nga transferimi i ardhshëm: portugezi shpreson që përveç dëmshpërblimit të konsiderueshëm për Zaniolo, Roma të afrojë mesfushorin Artur, i cili synon të ndryshojë klubin këtë verë.

Marrëveshja e Arthur Melo me Juventusin skadon për 3 vjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat