Manchester United “shkund” xhepat

Futboll

Manchester United “shkund” xhepat

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:29
Manchester United “shkund” xhepat

Braziliani i talentuar, Antony, është gati të kalojë te Manchester United për të luajtur sërish me Erik Ten Hag, me të cilin tashmë ka ndarë përvojën në radhët e Ajax.

22-vjeçari është një talent premtues dhe të gjithë e dinë këtë gjë, ku madje Ten Hag e di shumë mirë se çfarë eksperience dhe rrezikshmërie do të sjellë Antony në fushë.

Negociatat për ta sjellë atë në Angli janë duke u zhvilluar dhe raportohet nga “Mundo Deportivo” thuhet se janë shumë pranë marrëveshjes përfundimtare.

Manchesterit do t’i kushtojë plot 70 milionë euro kartoni i brazilianit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat