Gnabry, shumë i kërkuar

Futboll

Gnabry, shumë i kërkuar

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:20
Gnabry

Klubi anglez Arsenal raportohet së është duke e monitoruar më kujdes situatën e anësorit të Bayern Munich, Serge Gnabry.

Gnabry duket së është i vendosur të largohet gjatë kësaj verë nga ‘Alianz Arena’.

Dy rivalët e Manchesterit, United dhe City janë duke bërë garë për të transferuar anësorin e ‘bavarezëve’, por sipas “CBS Sports” tashmë në garë për lojtarin është futur edhe Arsenali.

“Gunners” thuhet së janë duke u përgatitur që të hedhen në sulm për Gnabry-n, e ardhmja e të cilit duket së do të jetë në Premier League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat