Në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar

Futboll

Në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:23
Në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar

Ndeshja mes Dudelanges dhe Tiranës kishte interes përtej Luksemburgut dhe Shqipërisë.

Fituesi i këtij çifti do të përballet me shumë gjasa me rumunët e Cluj. Këta të fundit janë më shumë sesa favorit në përballjen e tyre me Pyunik.

Ndeshja e parë në transfertë armene do të mbyllej me shifrat 0-0.

Ndërkohë vërtet interesante është fakti se disa media në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar që na përfaqëson në Champions League. “Agerpres” dhe “Stiripesure” në pasqyrimin e tyre për rivalin e mundshëm të Cluj, e hapin titullin me: “Dudelange fiton ndaj Partizanit”,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat