Eriksen mund të quhet lojtar i Man Utd

Futboll

Eriksen mund të quhet lojtar i Man Utd

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:46
Eriksen

Eriksen mund të quhet lojtar i Man Utd!

Christian Eriksen do t’i bashkohet Manchester United si një transferim i lirë.

Mesfushori danez ka pranuar ofertën e Manchester United për një kontratë 3-vjeçare.

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano bën të ditur se kontrata është firmosur dhe është duke u kontrolluar nga avokatët përkatës.

Erik Ten Hag e dëshironte me patjetër në ekip dhe kështu ndodhi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat