Lazio tenton një dyshe teknike

Futboll

Lazio tenton një dyshe teknike

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 15:01
Lazio

Lotito, në fjalët e raportuara nga “Messenger”, tregon dy nga goditjet e premtuara për Sarrin.

Ish-trajneri i Juventus, ka piketuar Ilic të Hellas Verona dhe Mertens të Napolit.

Për të arritur te mesfushori serv i Hellas Verona, fillimisht klubi kryeqytetas duhet të largojë spanjollin Luis Alberto.

Nërsa Mertens do të bashkohej me kënaqësi me klubin lazial.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat