Partizani starton rrugëtimin europian

Futboll

Partizani starton rrugëtimin europian

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 16:19
Partizani

Partizani i Tiranës starton rrugëtimin europian, kundërshtarët e “Demave” shihen si favoritë në sfidën e parë!

Ndryshe nga opinioni sportiv në vendin tonë, që e sheh Partizanin një skuadër disi më të fortë se Saburtalo, kompanitë e basteve mendojnë ndryshe.

Ato kuotojnë si favorite skuadrën gjeorgjiane, e avantazhuar edhe nga faktori fushë.

Koeficienti që të fitojë Saburtalo është 2.40 kundrejt 2.95, që kuotohet triumfi i “demave”. Barazimi në këtë ndeshje ka koeficientin 3.10, teksa tre gola e lart kuotohet me koeficient 2.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat