Mbrojtësi i Liverpool rinovon kontratën

Futboll

Mbrojtësi i Liverpool rinovon kontratën

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 18:09
Joe Gomez

Edhe pse luajti shumë pak sezonin që lamë pas, Joe Gomez i qëndron besnik Liverpool duke rinovuar kontratën.

Bëhet fjalë për një marrëveshje, e cila në parim është afatgjatë.

25 vjeçari ka një jetë te Liverpool dhe trajneri Klopp e vlerëson maksimalisht atë për kontributin që jep sa herë aktivizohet.

Mbrojtësi falë Klopp fitoi dhe një vend në Kombëtaren angleze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat