Lewandowski ka shënuar golin e parë në fanellën e Barcelonës!

Futboll

Lewandowski ka shënuar golin e parë në fanellën e Barcelonës!

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 20:22
Lewandowski

Robert Lewandowski ka shënuar golin e parë në fanellën e Barcelonës!

Polaku ka startuar në ndeshjen e parë që Blaugrana do ta luajë për trofeun Gamper kundër Pumas.

Robert Lewandowski shënoi një gol të bukur në minutën e 4 të ndeshjes. Ai shënoi një gol nga këndi i vdekur për skuadrën e tij të re.

Polaku pati gisht edhe në golin e dytë të Barcelonës pasi që asistoi në golin e dytë për Pedirin që e shënoi një minutë më pas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat