Maloku u lëndua, bashkëlojtarët e vizitojnë 

Futboll

Maloku u lëndua, bashkëlojtarët e vizitojnë 

Nga: K.G. Më: 9 gusht 2022 Në ora: 18:44
Maloku u lëndua, bashkëlojtarët e vizitojnë 

Portieri i talentuar Edrian Maloku është lënduar në përballje me Prishtinën.

Bashkëlojtarët e tij e vizituan Malokun dhe i dëshiruan shërim të shpejt.  

“Junioret sot vizituan portierin tonë Edrian Maloku, i cili pësoj një lëndim në ndeshjen miqësore kundër FC Prishtina.
Edrianit i urojmë kthim të shpejtë.

Bëhu i fortë kampion”, shkruan në faqen e KF Rami Sadikut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat