Llapi mposhtet në miqësore nga skuadra e Ligës së Parë

Futboll

Llapi mposhtet në miqësore nga skuadra e Ligës së Parë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 19:13
Llapi mposhtet në miqësore

Skuadrat tona po zhvillojnë përgatitjet e fundit para fillimit të edicionit të ri. 

Llapi sot (e marte) ka zhvilluar miqësoren e radhës ndaj Vushtrrisë.

Skuadra e Batatinës është mposhtur nga skuadra e Ligës së Parë me rezultat të pastër 2-0.

Golat për vushtrriasit i realizuan Ardi Shala dhe Taulant Avdyli.

Llapi e fillon sezonin e ri si mysafir i Drenicës, të dielën me fillim nga ora 17:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat