Atletico Madridi ofron Alvaro Moratan për CR7?!

Futboll

Atletico Madridi ofron Alvaro Moratan për CR7?!

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 12:50
Morata e Ronaldo

Atletico Madridi ofron Alvaro Moratan për CR7?!

Juventus është gjithnjë e më larg nënshkrimit me Alvaro Morata.

Sipas “ESPN”, Atletico Madrid është i gatshëm ta ofrojë spanjollin te Manchester Utd dhe nga ana tjetër, ata do të negocionin për kalimin e Cristiano Ronaldos te “Colchoneros”.

Koha po kalon dhe ende nuk dihet se si do të jetë e ardhmja e sulmuesit portugez te Manchester Utd.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat