Detaje të pazbuluara dalin në dritë për tradhtinë me mikun e ngushtë

Futboll

Detaje të pazbuluara dalin në dritë për tradhtinë me mikun e ngushtë

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 14:39
Detaje të pazbuluara

Modelja argjentinase Wanda Nara prej vitesh është në qendër të vëmendjes në botën e futbollit.

Bukuroshja atraktive ishte e martuar me ish-futbollistin Maxi Lopez nga viti 2008 deri në vitin 2013 dhe më pas e tradhtoi sulmuesin me mikun më të mirë, Mauro Icardi.

Që nga ai moment, Wanda është në krahët e Mauros, i cili është gjashtë vjet më i ri. Ajo ka dy fëmijë me të dhe tre me Maxin, ndërsa jeta e tyre është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Kohët e fundit po përmendet shpesh edhe kriza e madhe e martesës. Mirëpo, të dy e përgënjeshtruan këtë me foto nga pushimet e tyre verore në Ibiza dhe tani është shfaqur një informacion interesant nga e kaluara kur Wanda ishte ende e martuar me Maxi Lopez.

Në emisionin ‘A la Tarde’, Louis Ventura ka prezantuar informacione interesante nga martesa e Wandës me Maxin. Ai pohon se modelja atraktive përfundoi në krahët e Mauros pasi nuk mundi të duronte më mashtrimet e Maxit.

Dyshohet se ish-futbollisti ka sjellë femra të tjera në banesë edhe kur Wanda ka qenë aty. Nuk kishte mëshirë para gruas së tij dhe nuk i fshehu ato. “Ai futi paturpësisht gra të tjera në shtëpi. Ai e dinte që ajo ishte atje dhe e bëri përsëri.

Për shkak të gjithë kësaj martesa e tyre dështoi”, thotë Ventura dhe vazhdon: “Ka dalë me femra të tjera dhe më pas i sillte në shtëpi. Ajo ishte në katin e parë dhe ai do të bënte një org.ji lart me vajzat që kishte sjellë. Kështu më tha ajo personalisht”, theksoi Ventura.

Një natë Wanda nuk e duroi dot. Ajo vendosi të reagojë ashpër.”Jeta e saj me Maxin ishte ferr. Ajo po kalonte shumë dhe askush nuk do të ndihej rehat në atë situatë. Një herë humbi durimin për gjithçka, mori një shkop bejsbolli dhe i shkatërroi makinat”, përfundoi Ventura./

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat