Ballkani - Klaksvik, ky televizion e transmeton

Futboll

Ballkani - Klaksvik, ky televizion e transmeton

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 18:41
Ballkani - Klaksvik

Ballkani do të ndeshet me Klaksvik të enjten në një ndeshje të vlefshme për Conference League dhe ndeshja do të transmetohet direkt në RTK.

Ndeshja fillon nga ora 20:00. 

Kampioni kosovar ndeshjen e parë e ka fituar me rezultat 3-2. 

Po qe se Ballkani e kalon këtë kundërshtar do të ndeshet në "play off" me Shamrock Rovers, që ka eliminuar Shkupin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat