Kika përforcohet me dy futbollistë

Futboll

Kika përforcohet me dy futbollistë

Nga: K.G. Më: 11 gusht 2022 Në ora: 17:36
Prezantohen Begzim Bucolli dhe Endi Sopi

Skuadra nga Hogoshti, Kika, përforcohet me dy futbollistë për edicionin e ri të Ligës së Parë të Kosovës.

Begzim Bucolli dhe Endi Sopi, janë përforcimet e Kikës, që e bëjnë edhe më të fortë për edicionin e ri.

“Begzim Bucolli dhe Endi Sopi i bashkohen KF Kikës.

KF Kika njofton se ka arritur marrëveshje me Begzim Bucollin dhe Endi Sopin të cilët i bashkohen klubit nga Juniorët e SC Gjilanit

Drejtori sportiv Mustafë Vranja dhe sekretari i klubit Lirigzon Myrtaj kanë prezantuar Bucollin dhe Sopin.

Begzim Bucolli luan në pozitën e qendërmbrojtësit, kurse Endi Sopi luan si mesfushorë.

KF Kika i dëshiron mirëseardhje dhe suksese në sezonin e ri 2022/2023!”, njofton KF Kika.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat