Ibrahimoviç: Jam më i fortë se më parë!

Futboll

Ibrahimoviç: Jam më i fortë se më parë!

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 20:13
Ibrahimoviç: Jam më i fortë se më parë!

Ibrahimoviç vazhdon rrugën e rikuperimit: Jam më i fortë se më parë!

Për Sportitalia sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka folur për rrugën e rikuperimit nga dëmtimi i gjurit:

“Jam në krye, jam më i fortë se më parë”, ishte përgjigja sulmuesi të Milanit.

Suedezi aktualisht po rehabilitimit në Milanello.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat