Konfirmohet nga Xavi: Pjanic do të qëndrojë

Futboll

Konfirmohet nga Xavi: Pjanic do të qëndrojë

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 23:51
Miralem Pjanic

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez e ka konfirmuar që Miralem Pjanic do të qëndrojë.

E ardhmja e Pjanic duket se do të jetë në ‘Camp Nou’.

Kjo pasi, është trajneri i ekipit katalanas që e konfirmon që boshnjaku do vazhdojë të jetë lojtar i tij.

“Miralem Pjanic do të qëndrojë këtu. Ai më ka bindur dhe do të qëndrojë me ne”, tha trajneri.

Pjanic sipas lajmeve të fundit ishte i lidhur me një kalim te Juventusi, por është Xavi që shuan dyshimet në lidhje me të ardhmen e mesfushorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat