Barcelona e bindur se do të nënshkruajë me Bernardo Silvan

Futboll

Barcelona e bindur se do të nënshkruajë me Bernardo Silvan

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 13:32
Bernardo Silva

Barcelona është e sigurt se do të nënshkruajë me Bernardo Silvan në javën e ardhshme.

Katalunasit kanë arritur marrëveshje personale me lojtarin.

Ajo çfarë ka mbetur të zgjidhet në këtë çështje është marrëveshja në mes të klubeve e që duket se është shumë afër.

Shuma e këtij transferimi pritet të jetë diku rreth 65 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat