Manchester Utd po turpërohet me rezultat

Futboll

Manchester Utd po turpërohet me rezultat

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 19:20
Pamje nga ndeshja

E pabesueshme çfarë është duke i ndodhur Unitedit, po humbet 4:0 nga Brentford!

Manchester United është duke u deklasuar në Londër nga skuadra e Brentford

Djajtë e Kuq për momentin janë duke humbur me rezultat 4-0.

Jensen (18), Mee (30) dhe Mbeumo (35) janë tre gola shënuesit e radhës së Brentford të cilët shkojnë me një epërsi solide në pushim të pjesës së parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat