Kumbulla në stol, Bajrami dhe Ismajli si titullar

Futboll

Kumbulla në stol, Bajrami dhe Ismajli si titullar

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 20:49
Salernitana - Roma

Kumbulla në stol, Bajrami dhe Ismajli si titullar. Mësoni formacionet zyrtare të dy sfidave të mbrëmjes në Serinë A!

Salernitana-Roma dhe Specia-Empoli janë dy sfidat e fundit për mbrëmjen e sotme në Serinë A, të cilat priten të dhurojnë emocione.

Zhoze Murinjo i beson Dibalës që nga minuta e parë në sulm, së bashku me Zaniolon dhe Abrahamin, ndërsa blerjet e tjera janë në stol, së bashku me Kumbullën.

Në sfidën tjetër të mbrëmjes, Nedim Bajrami dhe Ardian Ismajli janë përzgjedhur titullar përballë Specias, me dy futbollistët e Kombëtares që do të përpiqen t’i japin një rezultat pozitiv Empolit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat