Roma importon tre pikë nga Salerno

Futboll

Roma importon tre pikë nga Salerno

Nga: K. Goca Më: 14 gusht 2022 Në ora: 22:36
Pamje nga ndeshja

Roma importon tre pikë të rëndësishme nga stadiumi “Arechi” në Salerno, duke e mposhtur me rezultat 1:0 Salernitana-n.

Trajneri Jose Mourinho me Romën startojnë me fitore në edicionin e ri në Serie A.

Futbollisti Bryan Cristante vulosi fatin e këtij takimi, duke shënuar në minutën e 33-të.

Salernitana u mundua deri në fund por nuk arriti barazimin.

As një minutë lojë për futbollistin e kombëtares së Shqipërisë, qëndrojë në bankën e Romës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat