Sanchez nuk lë gjurmë në debutim

Futboll

Sanchez nuk lë gjurmë në debutim

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 23:42
Sanchez

Sanchez nuk lë gjurmë në debutim!

Pas startit fantastik me fitoren 4-1 ndaj Reims, Marseille nuk arriti t’u japë vazhdimësi rezultateve, pasi u ndal në barazim 1-1 në transfertën ndaj Brest mbrëmjen e sotme.

Skuadra e drejtuar nga kroati Igor Tudor vuajti jo pak përballë Brestit, megjithatë ia doli të shënojë me anë të Tavares në minutën e 38’ dhe të shkojë në dhomat e zhveshjes në avantazh minimal.

Ky rezultat rezistoi deri në minutën e 61-të, kur Lees-Melou riktheu baraspeshën, ndërsa Tudor përdori edhe kartën Alexis Sanchez, por as blerja më e re e marsejezëve nuk arriti t’u japë tre pikët në këtë transfertë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat