Ndoji realizon një perlë të vërtetë nga goditja e dënimit

Futboll

Ndoji realizon një perlë të vërtetë nga goditja e dënimit

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 00:01
Ndoji realizon një perlë të vërtetë

Ndoji realizon një perlë të vërtetë nga goditja e dënimit, goli mahnit edhe vetë presidentin!

Emanuele Ndoji po kalon një periudhë mjaft pozitive te Breshia.

Rikthimi ka nxjerrë anën e tij më të mirë, duke marrë rolin e liderit në skuadër. Mesfushori shqiptar ka qenë protagonist në ndeshjen e sotme kundër Sudtirolit, të cilin Breshia e fitoi me rezultatin 2-0.

Goli i parë mban firmën e 25-vjeçarit, që realizon një perlë të vërtetë nga goditja e dënimit në minutën e 37.

Goditja e Ndojit ndalet në rrjetë, duke mos i dhënë portierit asnjë shans për të reaguar.

Goli i lojtarit shqiptar mahnit edhe presidentin Celino, i cili me gjestet e tij nënkupton edhe mjeshtërinë e shfaqur nga Emanuele Ndoji.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat